Zachęcamy do skorzystania z usługi wynajmu fotobudki. Działamy na terenie Krakowa, w okolicach Krakowa (Wieliczka, Niepołomice) oraz w innych miejscowościach województwa małopolskiego.

Fotobudka na wesele czy imprezę to gwarancja dobrej zabawy i wyjątkowych pamiątek z imprezy czy wesela w postaci zabawnych fotografii. Zachęcamy do skorzystania z wynajmu fotobudki na każdej imprezie. W naszej firmie wynajmujący wraz z fotobudką w pakiecie otrzymuje obsługę hostessy oraz zestaw zabawnych gadżetów do zdjęć. Zobacz ofertę, cennik oraz inne szczegóły dotyczące wynajmu fotobudki >>> Fotobudka Kraków.

fot. Pixabay.com, Public Domain

Na jaką imprezę polecamy wynajem fotobudki?

Fotobudka doskonale sprawdzi się oczywiście na weselu, ale nie tylko. Dlatego polecamy fotobudkę na niemal każdą imprezę. Obecność fotobudki doskonale ubarwi imprezy urodzinowe, eventy, imprezy firmowe i domowe.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu (tel. 664 395 435, 531 997 907, e-mail: takeasmile@takeasmile.pl). Odpowiemy na każde pytanie oraz podpowiemy jak wykorzystać wszelkie możliwości fotobudki na waszej imprezie.