Organizujesz wesele, urodziny, imprezę firmową, bankiet, jubileusz lub jakąkolwiek inną imprezę? Zobacz jak zamówić fotobudkę na swoją imprezę!

Fotobudka na imprezie staje się w Polsce coraz częściej nieodzownym elementem. Moda na imprezowe fotobudki, która przyszła ze Stanów Zjednoczonych i krajów Europy Zachodniej, podbija także nasz kraj. Fotobudka to niewątpliwie spora dodatkowa atrakcja dla gości imprezowych, dająca im wiele zabawy i radości, a przy okazji możliwość otrzymania niezapomnianych pamiątek z imprezy w postaci wesołych i nietuzinkowych zdjęć. Do tego fotobudka na imprezie to – w porównaniu z całym kosztem organizacji imprezy – dodatek stosunkowo tani. Jeśli połączymy to z banalnie prostym procesem zamówienia takiej usługi, nie dziwi fakt, że fotobudki na Wisłą cieszą się stale rosnącą popularnością.

Jak zamówić fotobudkę na swoją imprezę? W zasadzie nic bardziej prostszego. Znając termin swojej imprezy oraz jej miejsce, wystarczy zadzwonić lub wysłać maila. I to w zasadzie wszystko. W umówionym miejscu i czasie przyjedzie na imprezę fotobudka z obsługą oraz wesołymi gadżetami.

Fotobudka doskonale sprawdzi się na weselach, imprezach firmowych i jubileuszowych (jak urodziny, rocznica ślubu, itp.), balach, studniówkach oraz wszelkich innych imprezach. Aby zamówić fotobudkę na imprezę – skontaktuj się z nami mailowo (takeasmile@takeasmile.pl) lub telefonicznie (664 395 435, 531 997 907). Serdecznie zachęcamy, bo naprawdę warto.

Pełną ofertę naszej fotobudki znajdziesz tutaj